Endüstriyel Soğutma Sistemleri

     Endüstriyel soğutma sistemleri, kullanım ihtiyacına göre ortam koşullarını dengede tutarak soğutma sağlayan, dış üniteleri olan sistemlere denir. Çoğu ürünün üretim aşamasında sıcaklık ve nem değerleri önemlidir. İstenilen şekilde hava değişimlerini endüstriyel soğutma sistemleri sağlamak, daha kaliteli ve verimli üretim yaparak yüksek verime ulaşmayı sağlar .Bir soğutma sisteminin verimliliğini en iyi biçimde optimize etmek için, potansiyel tasarrufları ve performans geliştirmeyi tanımlamak üzere bir “sistem yaklaşımı” kullanılmalıdır. Bu yaklaşım, pompalar, motorlar, fanlar, nozullar, doldurma, sürüklenme kayıpları, evaporatif kayıplar, blöf, makyaj oranı, kimyasallar, akış hızları, sıcaklıklar, basınç düşüşü ve işletme ve bakım uygulamaları dahil olmak üzere tüm soğutma sistemine bakar. Sadece bireysel bileşenlerin tam tersine tüm sisteme odaklanarak, sistem verimsizlikleri ve enerji kayıplarını önleyecek şekilde Endüstriyel Soğutma Sistemlerini yapılandırıyoruz. Soğutma sistemleri daima tek bir şart altında çalışmaz ve sistem yükleri çevrimsel isteklere, çevresel şartlara ve işletme gereksinimlerindeki değişikliklere göre değişir.

Kullanım hedeflerine göre farklı yapıda ve güçte dizayn edilebilen endüstriyel soğutma sistemlerinin avantajları ;

Enerji tasarrufu
Yüksek Verimlilik
Sıcaklık ve nem kontrolü
Gürültüsüz ve Titreşimsiz Çalışması
Çevreye duyarlı soğutucu gaz kullanımı
Montaj, bakım ve servis kolaylığı
Depolanan ürünlerde nem kontrolü sağlanabilmesi
Müşteri isteğine uygun projelendirme
Özel Projelendirme Kalite Standartlarına Uygunluk Bakım & Onarım

Her işletmenin Endüstriyel soğutma ihtiyacı farklıdır. Standart proje değil sizin ihtiyaçlarınıza göre özel Endüstriyel Soğutma Sistemleri hazırlıyoruz.

Soğutma sistemlerinde kullandığımız tüm ürünler kalite standartlarına uygun ürünlerdir . Kullanılan gazlar "Çevreye Duyarlı" gazlardır.

Uygulanan Endüstriyel Soğutma Sistemleri'nin bakım ve onarım hizmetleri uzman ekibimiz tarafından kaliteli ekipman ve kaliteli yedek parça ile en yüksek kaliteyle gerçekleştirilir.

E-Bültenimize Kayıt Olun

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks